1.a klassile meeldib väga teatris käia. Oma lühikese kooliaja jooksul oleme käinud juba kolmel teatrietendusel ja kahel kinoseansil. Üks etendus ootab vaatamist aprillis ja kooli teatriprojektis näeb ka mitmeid etendusi. Tavaliselt käiakse teatris tellitud bussiga. Seekordne etendus Türi kultuurimajas “Eksinud haldjad” oli keskkonna hoidmise teemaline ja otsustasime oma teatrikülastuse teha keskkonnasõbralikult. See tähendas minekut tasuta ühistranspordiga. Otsisime oma rohelised kaardid välja ning sõitsime teatrisse ja tagasi liinibussiga. Bussisõit oli palju elevust tekitav. Reisijaid oli palju ning kõigile ei jagunud istekohti. Pidurdavas bussis püsti seismine ei olegi nii lihtne. Väike hirm oli igas peatuses, kas kõik said ikka bussile ja bussilt maha.

Etenduses “Eksinud haldjad” on laval Tartu huviteatri lapsed. Etenduses oli muusikat, laule ja tantsu. Noored näitlejad said oma rollidega hästi hakkama ja meil oli oma etenduse tarbeks hea kogemusi koguda.

Kairit Wirth
klassijuhataja