Esmaspäeval, 31. oktoobril oli Hammerbecki Põhikooli õpilastel teistsugune õppepäev kui tavaliselt. Sügisese õuesõppepäeva põhiliseks eesmärgiks oli julgustada nii suuri kui ka väikseid õpilasi liikuma õues iga ilmaga ning samal ajal täita erinevaid ülesandeid. Samuti võeti projektipäeva raames osa Liikuma Kutsuva Kooli õuesõppe nädala üleskutsest. Õpilaste saadetud piltidest laeti valitud pildid Liikuma Kutsuva Kooli Padlet keskkonda. Projektipäeva kokkuvõtted tehti 1. novembril klassijuhatajatunnis.

Samal ajal kui õpilased täitsid iseseisvalt projektõppe päeva ülesandeid, õppisid õpetajad Tartu Forseliuse koolis, kus meid võttis vastu õppejuht Kristi Mumm.

Õpetajate õppepäeva eesmärk oli saada uusi teadmisi ahhalikust koolist, kuulata Forseliuse kooli kogemusi ennastjuhtiva õppija kujundamisest ning lõimingust.

Liikumine teeb meile head, sest me väärime seda!

Projektipäeva töörühma esindaja
Maris Raudsepp