Neljapäeval, 20. detsembril toimus Paide Hammerbecki Põhikooli Võimlemispidu, kus õpilastel oli võimalus asuda võistlustulle tantsides. Laval oli kokku 23 etteastet. Võimlemispeol esitatud tantse hindas žürii koosseisus Rein Saar, Cassandra Uus, Andre Laine, Liili Filippov ning peakohtunik Lea Valang. Võistlusel osales kokku üle 300 õpilase. Samuti esines ka 22 õpetajat kavaga “Ja nii see valmis saigi”, mille autor on Tiina Kivimäe.

Iga vanuserühma vahel esinesid ka vaheesinejad Keerutajad, Südameke ning Paide Potensiaalsed võimlejad. Keerutajad ja Südameke esitasid tantsu “Laupäeva lõunast”, Paide Potensiaalsed võimlejad tantsu “Nostalgia” ning Keerutajad tantsu “Kirbuturg”. Kõige kolme tantsu autor on Andre Laine.

Tulemused:
1.-3. Klass
1.-3. klassid said kõik eripreemiad. 1A- Kõige originaalsem kava
1B- Kõige rõõmsameelsem kava 2A- Kõige lustakam kava
2B- Kõige tempokam kava
2C- Kõige eestimaisem kava
3A- Kõige ühtlasem kava
3B- Kõige akrobaatilisem kava
4.-6. Klass
I koht 6A klass II koht 5A klass III koht 4B klass
7.-9. Klass
I koht 9A klass II koht 9B klass III koht 8B

Publiku lemmik: ​9A klass
Parimad nais- ja meestantsijad:
Parim naistantsija 1.-4. kl Rosanna Tiivas Parim meestantsija 1.-4. kl Marko Leotoots Parim naistantsija 5.-9. kl Carolin Peterkop Parim meestantsija 5.-9. kl Kenzo Brauer.

Täname ürituse õhtujuhte Samuel Ehmanit ja Rauno Uusleeri, väga hästi läbiviidud õhtu eest! Suur aitäh kõigile esinejatele! Aitäh imelisele publikule kaasaelamast.

Samuti suur tänu Paide Hammerbecki Põhikooli õpilasesindusele, 8a klassile, Germo Aablale, Jarmo Laanetule ja Rauno Jüristole.

Täname ka meie toetajaid: Juta Lilleäri, Marta Pagar, Pom’bel, Valemivihik, Ruf, Tagurpidi Maja, Veski Mati, Bambona, Pakendikeskus, Partypro ja Arnika.
Aitäh!

Roberta-Grethel Agu, Merily Aare, Vanessa Natus, Kaarel Vene, Robert Viimsalu ja Kenzo Brauer
Paide Hammerbecki Põhikooli võimlemispeo korraldajad