Meile on toonud uus aasta toredaid uudiseid. Möödunud poolaastal oktoobris võttis 4c klass osa RMK poolt korraldatud konkursist metsapostkaart 2020 “Tervendav mets”. Konkurss oli tihe, sest kokku esitati žüriile 133.erinevast haridusasutusest 3457 tööd. Nendest valiti välja 100 tööd, mis pandi internetihääletusele. Klassisisesel konkursil valisime ärasaatmiseks üheksa tööd. Žürii valis välja Emma-Miia Meikopi töö “Olen osa loodusest”, mis ilmub nüüd postkaardina RMK poolt väljaantavas tunnustatud tööde kogumikus.

Oktoobris osalesime veel pudruprogrammis. Valmistasime kaerahelbe, tatra, seitsmeviljahelbe ja riisihelbe putru. Kõige maitsavmaks valisime kaerahelbepudru. Pilte meie toimetamistest tegi Leene Veldre, kes need siis ka ära saatis. Auhinnaks ootab üks meie poolt valitud Eesti Noorsooteatri etenduse külastus.

Novembris osalesime Fotografiska ja Eesti lastekirjanduse keskuse poolt korraldatud loovkirjutamise konkursil “Kas pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna”, mis lähtus Rootsi fotograafi Erik Johanssoni muinasjutulistest fotodest. Konkursile laekus 446 tööd. 4.-6 klassi arvestuses omistati meile žürii poolt kollektiivse luuletuhina eriauhind. Jääme ootama auhinda.

 

 Fotod: https://www.puhkaeestis.ee/et/erik-johanssoni-aaretagused-paigad-surreaalne-fotograafia-unistamisest

Ester Koplimets
klassijuhataja