Tulge koolitoitu sööma!

Aeg: 30.09 – 03.10.2019 iga päev kell 12.30 – 13.00

Projekti sihtrühmaks on lapsevanemad.

Eesmärk: kutsuda lapsevanemaid koolilõunat sööma. Vanem saab näha ja maitsta, millist koolilõunat lastele serveeritakse, millises ruumis laps sööb, kuidas on korraldatud koolilõuna pakkumine jne. Lapsed räägivad kodus koolilõuna kohta erinevat juttu, kuid meie eesmärgiks on pakkuda lapsevanemale võimalust tulla toitu maitsma. Vanemad saavad seeläbi ise veenduda, millist toitu pakutakse ja soovi korral saavad söökla personalilt küsimusi küsida.

Avatud koolisööklate nädala raames pakutakse lastevanematele täpselt samasugust toitu nagu igapäevaselt õpilastele.

Lõuna saab ette tellida ja tasuda veebilehelt www.toitkooli.ee .

Hind 1.90 eurot.

Veebilehelt tellides palun lisage lehel minu andmed uus laps. Uus laps lahtreid täites täitke enda (lapsevanema andmed) lahtrisse klass märkige avatud koolisööklad. Tellides valige toode õpetajate lõunasöök ja valige kalendrist kuupäevad millal soovite koolilõunat sööma tulla.

Paide Hammerbecki Põhikooli

Daily koolisöökla