Reedel, 24. veebruaril toimus meie koolis 35. emakeeleolümpiaad. Teemaks oli sel korral “Meediatekstid tegelikkuse peegeldaja ja kujundajana”. Tööd olid rasked ja vajasid õpilastelt palju loomingulist lähenemist ja kastist välja mõtlemist, seejuures tuli osata ka väga spetsiifilisi keeleaspekte, nagu näiteks sõnade jagunemine eri muutkondadesse ning vanast kirjakeelest arusaamine. Meie kooli õpilaste tulemused on:

7.–8. klass: Aleks Lember 4. koht, Maarja Liis Rüütel 14. koht, Anne Maria Vaher 15. koht, Kirke Pärn 16.–17. koht (osalejaid oli 23).
9.–10. klass: Hanna Liisa Rüütel 5. koht, Lisette Haug 6. koht (osalejaid oli 14).

Viimases grupis oli kõva rebimine 3.–7. koha vahel – kõik õpilased mahtusid 4,5 punkti sisse.

Õpetaja Jüri Kaugerand