Lions-klubi Paide Bastion korraldas koostöös OÜ Silmaoptikaga kõigi Paide koolide 4. klasside õpilaste silmade tervise kontrolli. Paide Hammerbecki Põhikoolis toimus õpilaste silmade kontroll 09.-10. novembril, kontrolliti 50 õpilase silmi. Optometrist Iveta Vakrõõm teatas, et enamikul lastel oli nägemine korras, probleeme avastati 7 lapse puhul. Nende vanematele saadeti koju vastav info koos soovitusega, et nad pöörduksid lapse silmaravi saamiseks silmaarsti poole.

Õpilaste peredele oli kontroll tasuta, OÜ Silmaoptika kulutused maksis LC Paide Bastion. Sarnast õpilaste silmade kontrolli on LC Paide Bastion heategevuslikus korras korraldanud varasemalt kolmel aastal ja praeguste plaanide järgi kavatseme seda jätkata ka järgmistel aastatel.

Vello Talviste
LC Paide Bastion liige,