See toimus Väätsa koolis 17.oktoobril. Meie kooli nelik – Lisette Haug, Raul Ruugla, Maivo Sirelbu ja Sten-Erik Tamme – esines võimsalt: 60 punktist kogusid nad 40. Aga uskumatu oli Türi Põhikool, kes sai 43 punkti. III koht kuulus Väätsa 1.võistkonnale 34 punktiga. Osales 8 võistkonda. Järgmine duell toimub meie koolis 27.novembril. See on üleriigiline mäng, kus saavad osaleda ka meie kooli teiste klasside nelikud.

Mida esimeses voorus Ants Käärma näiteks küsis (väga head küsimused olid)? Küsimus: kui kool lõppes ja Paunvere õpilased hakkasid suvevaheajale minema, kinkis Joosep Toots oma varanatukese kaasõpilastele. Teelele saatis ta oma kuulsa maakera, Arno sai indiaanlase pildi jne; mida lubas Toots Kiirele anda? Vastus: ühe hea keretäie tappa. (Praktikas seda ei toimunud :))

Jaanus Moppel