Eesti Ornitoloogiaühing korraldas aasta linnu METSISE joonistamise võistluse. Laekus koguni 4000 pilti igas vanuses huvilistelt. Žürii hindas töid neljas vanuserühmas. Valik oli loomulikult väga-väga raske, kuid  auhinnad otsustati anda vaid 17 joonistuse autoritele.

Ka meie kooli viiendate- kuuendate klasside õpilased osalesid sellel võistlusel. Teele läks 12 parimat metsise pilti, mille autoriteks olid Maarja Liis Rüütel, Sigrid Barnabas, Grethel Saviste, Henri Põldsaar, Carina Margit Ott, Kunter Grupmann, Rasmus Leotoots, Rico Sagor, Hanna Hiob, Mona Raidvere, Liis Margaret Tamme ja Petra Cassandra Laaneoks.

Kahjuks ühtegi auhinda meie kooli ei tulnud, kuid me oleme siiski uhked oma noorte andekate õpilaste üle. Imetlege teiegi nende tehtud suurepäraseid pilte!

Õp. Siiri Sitska