Paljud lapsed armastavad rääkida kõva häälega. Ja õnneks juhtusin pealt kuulama, kuidas Paul Markus jutustas, kui palju erinevaid loomi on tema vanaemal. Tundus küll esialgu uskumatuna, et ühes majapidamises on hobused ja miniponid ja küülikud ja lambad ja pesukarud ja kilpkonnad ja … . Põhjalikumal usutlemisel selgus, et poisi jutt vastas tõele. Kuna lastele loomad väga meeldivad, siis leppisime vanaema Margega kokku, et võime kogu klassiga neid loomi vaatama minna. Peale vaatamise, paitamise, nunnutamise saime uurida, millistes erinevates elupaikades loomad elada saavad.

Lisaks eelpool loetletud loomadele saime lähemalt tutvust teha veel kuningboaga, aafrika siiliga, tuhkrutega, paabulinnuga, kukkedega, mägikitsedega, erinevat tõugu kanadega, kalkunitega, iguaaniga, maine coon tõugu kassiga ja …… . Kõike vist ei suutnudki meelde jätta. Oli väga emotsiooniderohke külaskäik.

Aitäh vanaema Margele, et ta oli nõus jagama meiega oma aega ja pakkus meile toredaid hetki. Aitäh Anete, Hanna Maria ja Paul Marcuse emale ning Rometi ja Kerdi isale, et te meid Koordi külla ja Paidesse tagasi sõidutasite.

2.a klassi lastega käis külas nende õpetaja Riina Õun