Meie kool sai eelmisel nädalal 113 aastaseks! Selle tähtsa sündmuse puhul pidasime koolis sünnipäeva nädalat, kus igal päeval oli vahva teema.
Õpilaste seas oli kõige populaarsem päev “Koolikoti vaba päev” ja õpetajate seas “Mina 60 aasta pärast”.

Õpetajate ja õpilasesinduse kohvikus koguti Metsajõe laagri toetuseks 334 eurot. Aitäh kõigile, kes küpsetasid ja müüsid!

Neljapäeval tunnustasid meie kooli õpilasesinduse president Meribel Lehemets ja asepresidendid Karl Erik Kirss ja Martha Marii Ivanov tublisid 1.-4.klassi õpilasi oma vastuvõtul. Õhtul toimus glamuurne Hammerbecki Gala, kus anti kätte aukirjad aasta tegijatele.

Päris sünnipäeva päeval toimus spordihoones kogu koolipere aktus. Tunnustatud sai AASTA KOLLEEG, kelleks valiti meie hea administraator MERIKE IVANOV. Üle anti ka EDUKA ÕPILASE stipendiumid LIIS MARGARET TAMMELE JA KARL ERIK KIRSILE!
Ja mis sünnipäev see ilma kingituseta on? Üllatusesinejateks olid Tanja Mihhailova ja Mihkel Mattisen!

Palju õnne meile kõigile sünnipäevaks!

Suur, suur tänu õpilasesindusele ja kõigile teistele, kes selle toreda nädala õnnestumisse panustasid!