8. detsembril toimus vabariiklik küberkaitsevõistlus KyberPuuring2020, kus kokku osales 132 meeskonda 62 koolist. Meie koolist võttis osa 3 võistkonda: Anne Maria Vaher, Erena-Kristin Tõns, Karmen Danjuk ja Ade-Briana Nurk (T); Erjo Meitus, Sten Aer ja Robin Lakiza (P1) ning Aleks Lember, Rait Kohk ja Remo Rico Martinson (P2).

Võistluse käigus lahendasid õpilased nelja tunni jooksul 41 erineva raskustasemega ülesannet.

Meie õpilased olid väga tublid. Poiste võistkonnad saavutasid 57. ja 60. koha. Tüdrukud jäid 81.kohale.

KüberPuuringu toetajad on Kaitseministeerium, Targalt Internetis projekt, Tallinna Tehnikaülikool, Riigi Infosüsteemi Amet, HARNO, Advokaadibüroo Hedman Partners, ZONE Media, IIZI, Hansab, KPMG, Startup Estonia, CGI, Tallinna Haridusamet, Eesti Interneti Sihtasutus, Ettevõtluskõrgkool Mainor, Tartu Ülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Lennuakadeemia, Sisekaitseakadeemia, Eesti NATO Ühing, CTF Pärnu, Kehtna Kutsehariduskeskus, Euroopa Ühendamise Rahastu ja Interreg Europe Cyber (allikas KüberPuuring toob TalTechi küberkaitse võistlusele rekordilise arvu tüdrukuid)