Lp lapsevanemad

Paide Hammerbecki Põhikooli lapsevanemate üldkoosolek toimub kolmapäeval, 18. septembril 2019 algusega kell 18:00 kooli aulas.
Päevakorras:
1. Koolitus “Vanaisale sobis, isale sobis, talle enam ei sobi”, koolitaja Kristi Goldberg, Toila Gümnaasiumi õpetaja, programmi Ettevõtlik Kool koolitusjuht Ida-Virumaal.
Selles koolituses antakse ülevaade praegu koolis käivast põlvkonnast, Z-põlvkonnast ning koolitaja annab soovitusi, kuidas selle põlvkonna lastega suhelda, kuidas neid õppetöös ja arengus toetada.
2. Ülevaade kooli tegevusest ja tulemustest 2018-2019 õppeaastal ja eesmärkidest 2019-2020 õppeaastaks, ettekandja Vello Talviste, kooli direktor
3. Ülevaade kooli hoolekogu tööst, ettekandja Margus Vilmre, kooli hoolekogu esimees.

Kohtumiseni koosolekul!

Lugupidamisega