10.-12.05 toimusid kooliõuel lauatennise laua ääres ping-pongi võistlusmängud. Sellest võtsid osa 32 meie kooli õpilast. Võistlusmängud algasid selgete reeglitega. Mängiti kahekesi, üks vastane vastu teist. Iga mängija kasutas lauatennisereketit ja proovis löögiga vastasele punkti saada. Mängu eesmärk oli saavutada 11 punkti enne vastast.

Kolmapäeval, 10. mail oli esimese vanusegrupi mängud, kus osales kolm 1.-3. klassi õpilast. Osavõtijaid oli küll vähe, aga mänguoskus mängijatel ainult arenes. Võitjaks tuli Kris Sõrmus ning talle järgnesid Kaur Sõrmus ja Sofie Elisabeth Kelder.

Neljapäeval, 11. mail oli teise vanusegrupi mängud, millest võttis osa viisteist 4.-6. klassi õpilast. Mängijad olid keskendunud ning andsid endast kõik, mida anda oli. Võitjaks tuli Evert Int, talle järgnes Kert Selter ja kolmanda koha saavutas Sander Urbalu.

Reedel, 12. mail oli kolmanda vanusegrupi mängud, milles osales neliteist 7.-9. klassi õpilast. Mängud olid pingelised ning nõudsid mängijatelt kiiret reageerimisvõimet ja head silma-käe koordinatsiooni. Kaasõpilased ergutasid oma lemmikuid, mis andis juurde nii jõudu kui ka jaksu. Esimese koha võitles omale Ismail Dekhtyar, temale järgnes Rico Sagor ja kolmanda koha saavutas Rasmus Rooba.

Lauatennise võistlusmängud olid lõbusad ning ergutavad. Õpilased said võimaluse näidata oma spordioskusi, samal ajal nautides mängu ja konkurentsivaimu. Vahetunnid sai veedetud värske õhu käes, tundes rõõmu sporti tehes.

Meribel Lehemets
Õpilasesinduse president