Vabariigi Valitsus on kehtestanud seoses COVID-19 viiruse leviku tõkestamisega riigis eriolukorra ja seetõttu alates esmaspäevast, 16. märtsist 2020 on meie koolimaja suletud.

ÕPPETÖÖ SIISKI JÄTKUB.

Õppetöö korraldatakse distantsõppe vormis interneti kaudu e-päevik Stuudiumi abil. Täpsem info selle kohta, kuidas õppetöö korraldatakse, edastame täna õpetajatele ja õpilastele klassijuhataja tunnis.

Tänane õppepäev lõpeb 1.-3.klasside õpilastel kell 11:50, 4.-9.klasside õpilastel kell 12:55. Kui on õpilasel vajadus tulla koolimajja ununenud asjadele järgi, siis saab seda teha täna, reedel, kuni kella 19:00-ni.

Palume teil jälgida Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud koduväliste tegevuste keeldu, st lapsed peavad püsima kodus. Igat liiki huvitegevused kõikides asutustes on peatatud.

NB! Palun kõigil jälgida Stuudiumit, sealt kaudu edastame kogu vajaliku täiendava info.

Mõistvat ja rahulikku suhtumist soovides,

Vello Talviste

kooli direktor