Täna võistlesid meie kooli parimad etlejad Tarbjal. Seekord esitati üht luuletust suvel sünnipäeva pidanud Leelo Tungla sulest, teise luuletuse autori valik oli vaba.

Annabel Nael ja Simon Randväli osalesid nooremas vanusegrupis koos 17 õpilasega teistest Järvamaa koolidest. Nii Annabel kui ka Simon olid julged, selged ja arusaadavad, mõlemad esitasid õpitud luuletusi väga hästi. Simon jäi oma vanusegrupis jagama II ja III kohta. Teda juhendas õpetaja Taimi Jürgenstein.

Vanemas vanusegrupis etlesid 15 õpilast, meie koolist Teele Renser ja Emma-Mia Meikop. Tüdrukud olid valinud esitamiseks luuletused, mis olid neile eakohased ja mis neid endid kõnetasid, seetõttu jõudis ka luuletuste mõte kuulajateni. Emma-Mia Meikop saavutas II koha. Tema esitus läks ühele žürii liikmele, Taiga Laurile niivõrd korda, et ta kinkis Emma-Miale eripreemiana oma luuleraamatu. Emma-Miat juhendas õpetaja Ester Koplimets.