9. novembril algusega kell 18.30 toimus meie kooli arvutiklassis küberkaitse talendi USA veebipõhine võistlus Magic CTF. Magic on The Mid-Atlantic Gigabit Innovation Collaboratory korraldatav keskastme võistlus. Kokku osales 88 võistkonda üle maailma. Eestist osalesid Tallinna Tehnikaülikool, gümnaasiumid, kutsekoolid ning Paide Hammerbecki ja Hillar Hanssoo põhikoolid.

Meie kooli võistkonnad olid:

Paidenutid9 – Rainer Ainomäe, Maivo Sirelbu, Raul Ruugla, Aleks Lember
Eestitydrukud – Laura Pilv, Teele Lotte Trug, Elsa Punapart, Ade Briana Nurk
Kuulilennuteetunneliluuk – Timo Žmud, Robin Lakiza, Karl Keio Aare, Mirko Sirila (Koeru KK 8.klass).

Meil läks väga hästi arvestades, et tegu on põhikooli 7.-9 klassi õpilastega. Paidenutid9 saavutasid 36. koha, Eestitydrukud jäid 56, kohale ja Kuulilennuteetunneliluuk sai 57. koha.

Täname ja oleme uhked oma tublide õpilaste üle! Samuti täname Marko Sirilat abi eest!