22. veebruaril tähistasmeie kool Eesti 101. sünnipäeva kolme mälumänguga. Teemaks Eesti XXI sajandil.

I MÄNG

6.-9.klasside ning vilistlas-võistkondade mälumäng: võistkonnas 4 õpilast/vilistlast+ 2 vanemat (emad või isad) + 1 vanavanem (vanaema või vanaisa); võistkond saab olla ka ainult 4 liikmeline s t ilma abijõududeta. Küsiti: 101 pilti ja 20 helindit.

Osales 8 võistkonda.

Ilma abijõududeta klassi-nelikute pingerida:

1. 9B: Karl Vilpuu, Hugo-Hannes Osolin, Markus Salum, Mari-Helen Aare;
  2. 9A: Aiki Suits, Eliise Peržinski, Märten Viitmaa, Aleksander Koppel;
  3. 6B: Rasmus Leotoots, Henry Valdsalu, Hendri Kingisepp, Ken-Martti Pall.

Mitme-põlvkonna-võistkondade I-II kohta lahutas ainult üks punkt (I koht-197 p):

1. 7A: Kevin Saluste, Steven Torm, Anne Maria Vaher, Tavor-Robert Kivilo, Tiit Kahur, Valdeko Vaher;
  2. 8A: Maivo Sirelbu, Sten-Erik Tamme, Raul Ruugla, Lisette Haug, Maila Siemer, Kristin Kuhlap, Marko Haug;
  3. 8B: Birgit, Gerda, Kermo, Markus, Mister X;
  4. 6A: Markus Piim, Laura-Lisanna, Robert Milan Kotjuh, Teele Lotte Trug, Helen Trug;
  5. 7C: Aleks L, Egert S, Adele Lisette S, Indrek-Ivar V, Mai P.

Tundus, et rahvale meeldis, kuigi mäng kestis 90 minutit.

II MÄNG

1.-5.klasside viktoriin: võistkonnas kogu klass + 2 vanemat (emad või isad) + 2 vanavanemat (vanaemad või vanaisad); OMA KLASSIS

Slaididel oli 19 küsimust.

Tagasiside on olnud väga hea. Mõnes klassis moodustati ka mitu võistkonda, kes omavahel jõudu katsusid. Järgmisel aastal jälle, aga siis arvatavasti uued küsimused.

III MÄNG

6.-9.klasside pildimäng: võistkonnas kogu klass: teha kuus gruppi; OMA KLASSIS

ÕPETAJAD  JÄLGIVAD, ET NUTISEADMEID EI KASUTATA.

Oli jälle ära arvamiseks 101 pilti. Klassis rühmiti püüti leida õigeid vastuseid. Siin ei saa ausat pingerida ära tuua: mõni õpilane ei saanud aru nõudest, et telefone mitte kasutada. Kahju. Järgmisel aastal proovime uuesti.

Jaanus Moppel, korraldaja