2018 kooliaasta alguses andis tööd alustav riigigümnaasium nimega Paide Gümnaasium teada, et alustab läbi kooliaasta kestva viktoriinisarjaga. Võistlust korraldas ajalooõpetaja Marvin Laidna. Meie kooli õpetajad otsustasid seal osaleda ja oma teadmised proovile panna. Võistkonna põhiliikmed olid Jaanus Moppel, Kairit Wirth, Siiri Sitsa ning erinevatel kordadel oli vaja ka asendusliikmeid. Neljanda liikme rollis olid Lorina Kukk, Tiina Pihl, Riina Õun, Ulvi Vaher ning viimasel etapil ka 9b klassi õpilane Kevin Wirth.

Kokku toimus 13 viktoriini. Eraldi arvestust peeti täiskasvanutest ning õpilastest koosnevate võistkondade vahel. Sügisel oli alustavaid võistkondi oluliselt rohkem kui neid, kes maikuuni vastu pidasid. Osales inimesi Paide linnavalitsusest, oli perekondi, võistkondi sealsest koolist. Meie kooli esindus ei väsinud ning täiskasvanute arvestuses saime kindla võidu. Õpilaste arvestuses võitis võistkond nimega Finland Police, kuhu kuulus ka meie kooli endine õpilane Sander Lakiza.

Sügisel plaanitakse üritust korrata. Kõik mälumängima! Küsimused on põnevad ning puudutavad kõiki eluvaldkondi.

Kairit Wirth