Traditsiooniline üritus- juba 18 aastat- lõppes IV veerandi mänguga. 5.-7. klasside esikolmik: 7B- 5C ja 6A. Aasta kokkuvõttes I koht 7B: Merilin Viiklaid, Kristjan-Erik Selter, Diandra Leppenit, Karl Erik Kirss, Iti Õun. Järgnesid II kohaga 5C ja III kohale tuli 6A.

(Mida küsiti? Näiteks: Helsingi linn on hädas ühtede loomadega, kes on 1980. ja 1990. aastatel kodudest põgenenud või loodusesse lastud lemmikute järglased. Neid püütakse puuridega ning piiratakse muude vahenditega, kuid tolku on vähe. Mis loomadega võideldakse?)

8.-9.klasside duellis väljus võitjana 9A (Markus Piim, Maarja Liis Rüütel, Robert Milan Kotjuh, Meribel Insler, Teele Lotte Trug). II koht 8A ja kolmandaks tuli 9B viisik. Aasta parim 8A: Liis Margaret Tamme, Greete-Getriin Osolin, Erjo Meitus, Rico Sagor, Steven Isak Tambla – 138 p. II koht kuulus 120 p 9A kilvaritele ning III koht (90 p) 9B.

(Üks küsimuse näide. Raplamaal Rapla vallas Purku külas vanas koolimajas asub üks omapärane muuseum. Selle eesmärk on vastava temaatika kogumine, säilitamine ja eksponeerimine, samuti temaatiliste õhtute ja töötubade korraldamine. Mis muuseum?)

(Vastused: … jänestega ; … huumorimuuseum)

 

Jaanus Moppel