10. märtsil toimus Pranglimise Eesti meistrivõistluste poolfinaal Miksike õppekeskonnas. Meie maakonna õpilased kuulusid Virtuaalsesse maakonda (kõik Eesti maakonnad v.a Pärnu ja Lääne-Virumaa). Poolfinaalis võisteldi peastarvutamise viievõistluses. Viievõistluse alad: liitmine, lahutamine, liitlahutamine, võrdlemine ja lünkamine. Võistlusaeg 50 min.

Poolfinaali pääsesid parimad peastarvutajad kolme võistlusvooru tulemuste põhjal. Meie koolist olid osalema kutsutud kolm 3. klassi õpilast. Ühtlasi olid nad ka kogu maakonna ainsad poolfinalistid.

1.-3. klasside arvestuses vabariiklikus poolfinaalis saavutati parimatest parimate seas ka suurepärased tulemused:
• Joel Kruuts – 52. koht
• Gregor Kaugerand – 75. koht
• Hendrik Pai – 105. koht.
Kokku osales selle vanuseastme poolfinaalis 120 õpilast.

Õpilasi valmistasid ette ja juhendasid õpetajad Kairit Wirth ja Siiri Sitska

30. märtsil toimus NUTISPORDI Kesk-Eesti piirkonnafinaal. Meie koolist olid kutsutud võistlema 2.a klassi õpilased, kes saavutasid väärikaid kohti nii piirkonnas kui ka vabariigis. Õpilased lahendasid erinevaid matemaatilisi ülesandeid nuputamise ja loogika peale.

Karl Marten Kattel 1. koht piirkonnas (P) ja 22. koht vabariigis (V)

Laura Kalmus 2. koht (P) ja 24. koht (V)

Rosanna Moortis 4. koht (P) ja 33. koht (V)

Rosanne Jaskelainen 7. koht (P)  ja 50. koht (V)