Meie koolis toimus lõppeva õppeaasta parimate tunnustamiseks tänuvastuvõtt.

Kooli suure tänukirjaga – uus autasu – tunnustati kokku 41 õpilast, 4 õpetajat ja 10 kooli partnerit. Tänukirjaga tänati ka kõigi õpilaste vanemaid.

Klasside parimad valiti klassides ja nendeks olid: 1.A Joel Kruuts, 1.B Lisandra Sõrmus, 2.A Mia-Mai Kirss, 2.B Elisabeth Komendant, 2.C Leene Veldre, 3.A Marko Leotoots, 3.B Robin Peetsalu, 4.A Marek Õun, 4.B Iti Õun, 5.A Hanna Hiob, 5.B Sandra Triisa, 6.A Teele Lotte Trug, 6.B Andre Priks, 7.A Anne Maria Vaher, 7.B Kirke Pärn, 7.C Aleks Lember, 8.A Maivo Sirelbu, 8.B Selyn Kazakova, 9.A Eliise Peržinski, 9.B Tuule Elise Riispap.

Parimad õpilased, kes on kooli edukalt esindanud olümpiaadidel, konkurssidel, võistlustel, olnud aktiivsed Õpilasesinduses ja kooli ürituste korraldamisel: Grete Nugis, Markus Salum, Karl Keio Aare, Egert Ninep, Sten-Erik Tamme, Elisabeth Kattai, Hendri Hürden, Steven Isak Tambla, Maarja Liis Rüütel, Kenzo Brauer, Karl Vilpuu, Mari-Helen Aare, Hugo-Hannes Osolin, Oliver Peetsalu, Greete-Getriin Osolin, Randel Nugis, Aiki Suits, Lizette Marii Õisma, Karoliina Tombak.

Kooli töötajad, kelle tegevus on olnud tähelepanuväärne: Taimi Jürgenstein – uuendusmeelne ja koostööd hindav õpetaja, kujundava hindamise rakendamise eestvedaja, projekti „Teeme ise teatrit!“ algataja; Kersti Kertsmik – väga hea töö eest õppejuhina kooli õppe- ja kasvatusprotsessi suunamisel uue põhikooli tingimustes; Ahto Mäeots – õpetaja, heategevus-projekti „Pardijaht“ algatamise ja korraldamise eest; Barbi Valdmann – eripedagoog, väga hea abiline õpilastele murede lahendamisel, innukas eestvedaja mitmetes projektides ja tegevustes.

Kooli partnerid ja lapsevanemad, kelle panus kooli abistamisel on olnud tähelepanuväärne: ajaleht Järva Teataja, AS Kuma, Paula Kivimäe, Ingrid ja Tarmo Alt, Anneli Tihu ja Tiit Kahur, Margus Vilmre, Sirje Grauberg ja Mari Reiljan-Torm.

Tänuvastuvõttu jäädvustas Kuma Foto, fotod asuvad lingil https://cloud.kuma.ee/index.php/s/zUM9gWAPxnluP1d

Kõike head soovides,

Vello Talviste,