Loovtöö eesmärgil püstitatud minifirma La’ truffe sai edukamaks, kui olime arvanud, mistõttu võtsime vastu otsuse osaleda võistlusel Eesti Parima Minifirma 2020. Võistlusele pääsemiseks tuli kirjutada aruanne, mille põhjal valis žürii finaali pääsejad. 97 minifirma seast pääses finaali vaid 14. Finalistid olime ka meie. Emotsioonid laes, olime õnnelikud ja närvis. Pead vaevasid mitmed küsimused – Kas meie vaeva märgataks? Oli see kõik asjata? Mis edasi? Nii jäimegi ootama teist vooru. Teises voorus pidime tutvustama oma toodet ning vastama žürii küsimustele ja seda kõike Zoomi vahendusel. Žüriid oli aega võluda 15 minutit. Videokõnega ühelpool ning jäimegi ootama autasustamist.

Eesti Minifirma 2020 gala toimus 15.mai pärastlõunal Youtube keskkonnas       otseülekandena, kus jagati välja neli eripreemiat ja võistluse kolm parimat kohta. Meile omistati müügitöö eripreemia. Žürii nägi meil suurimat kirge, sünergiast pakatavat meeskonda, kes kogu koolitustel saadud teadmised ka päris elus realiseeris ja niimoodi samsammult arenedes, tehes fantastilise müügitulemuse, mida paljud väikefirmad järgi teha ei suuda. Oleme zürii tunnustuse ja eripreemia üle tohutult uhked.

Firma tegemine on andnud meile palju uusi oskusi, mida saame tulevikus hõlpsasti ära kasutada. Tutvusime paljude uute inimestega, nägime, kuidas üks väike ettevõte töötab, õppisime tegema meeskonnatööd. Kõige tähtsam on, aga see, et saime omavahel palju lähedasemaks ja meie sõprus on tugevam, kui teras.

Täname kõiki, kes on meie trühvleid soetanud ja meie teekonda aasta vältel toetanud!

Suur aitäh ka meie juhendajale Helenile, kes on jälginud, et kõik asjad ikka õigel ajal tehtud saaks.

Eriline tänu meie vanematele, kes meie jaoks koguaeg olemas olid!

Eviita Õisma

La´truffe turundusjuht