Neljapäeval, 30. jaanuaril toimus Roosna- Alliku Põhikoolis maakondlik Nuputa võistlus. Meie kooli esindasid kaks võistkonda. 5.- 6. klasside võistkonnas olid Iti Õun, Marek Õun, Erjo Meitus ja Steven Isak Tambla. 7. klasside võistkonnas olid Laura- Lisanna Nurmsalu, Maarja Liis Rüütel ning Robert Milan Kotjuh. Õpilased olid väga tublid nuputajad, sest 7. klasside seas saadi tulemuseks II koht, vaid pool punkti jäi puudu esikohast, kusjuures osales 9 võistkonda. 5.-6. klasside seas saadi tulemuseks III koht, vaid 3 punkti jäi puudu esikohast, kusjuures osales 14 võistkonda.

Traditsiooniks on kujunenud, et kummastki vanuserühmast kaks paremat võistkonda pääsevad edasi vabariiklikule finaalvõistlusele.

PALJU ÕNNE osalejatele ja SUUR TÄNU kooli eduka esindamise eest!

Õpetaja Daire Krabi