Nutisport on tore ja kasulik õppekeskkond, kus õpilased saavad oma oskusi treenida õppetundides ja kodus. Sealt leiab tegevusi kõikide õppeainete jaoks. Meie koolis kasutatakse seda kõige rohkem matemaatika õppimisel ja võtame osa ka sealsest võistlusest. Võistlus koosneb neljast etapist, millest tänaseks on toimunud 2 etappi. Enne võistlemist on õpilastel võimalik ette antud teemadel ka harjutada. Näiteks 1. klassi õpilastel oli 2. etapi teemadeks arvude nimed, arvukiir ja võrdlemine. 4. klassi 2.etapi teemadeks olid arvude järjestamine ning kahe ja kolme arvu liitmine ning lahutamine. Igal etapil on ülesanded erinevad. Valitud ülesanded on seotud riiklikus õppekavas olevate teemadega.

Praeguseks on teada 1. ja 2.etapi koondtulemused. Arvestust peetakse üle-eestiliselt ja piirkondade kaupa. Meie kuulume Kesk-Eesti piirkonda. Meiega ühes arvestuses on Raplamaa , Järvamaa, Jõgevamaa, Kose valla, Tapa valla , Väike-Maarja valla ja Vinni valla koolide õpilased.

Hetkel on meie piirkonna tulemused järgmised:
1. klasside arvestuses
1. koht Georgi Silluta 1a klass
3. koht Kristan Toom 1a klass
5. koht Gren Kivimäe 1a klass
6. koht Aleks Pipenberg 1a klass
9. koht Mia Kotkas 1a klass

2. klasside arvestuses
6. koht Simon Väli 2b klass
23. koht Mia-Loviise Eding 2b klass

3. klasside arvestuses
20. koht Jeteliise Paltsmar 3b klass
21. koht Andre Block 3b klass

4. klasside arvestuses
2. koht Stella Emilia Sild 4b klass
6. koht Anni Silla 4a klass
10. koht Tauri Aavik 4a klass

Peale jõulupuhkust jätkavad õpilased 3. etapiga. Jõudu ja jaksu neile ning nende juhendajatele.