30. oktoobril võtsid meie kooli õpilased osa õpilasvõistlusest “ProgeTiigri tulevikutegija”, mis toimus Türi Põhikoolis. Kokku oli II ja III kooliastmest 9. võistkonda. Meie kooli esindasid 5.a klass – Andra Roosaare, Steven Isak Tambla, Kaisa Wirth; 5.b klass – Sandra Triisa, Teele Elise Toom, Lisete Suvi; 9.b klass – Hugo-Hannes Osolin, Markus Salum ja Kevin Wirth.

Õpilased  lahendasid väga  põnevaid robootika, nuputamise, informaatika jne. ülesandeid. Kõik olid võrdses seisus, kuna keegi ei teadnud mis neid ees ootab. Appi tuli võtta teadmised, nutikus ja loogika.  Ülesannete lahendamiseks oli aega 5 min ning kirja läks reaalselt kulunud aeg. Mida vähem aega kulus, seda võidukam oldi. Kõige paremini läks 5.a klassi võistkonnal, kes saavutas oma vanuserühmas III koha.

Piirkondlikule võistlusele, mis toimuvad 12. novembril  Viljandis, pääsesid mõlemast vanuseastmest 4. võistkonda. Meie koolist said edasi 5.a ja 9.b klassi võistkonnad.

Täname kõiki osavõtjaid tubli ja julge esinemise eest!