Meie kooli kodutütarde rühm PAEPIIGAD on järjepidevalt tegutsenud juba 20.aastat. Ümmargune tähtpäev oli neil selle aasta 1.juunil, aga kuna sel ajal sünnipäeva tähistada ei saanud, toimuski pidulik koondus 2.novembril 2020. Aastapäeva tähistati väga kitsas ringis, kuid kõik oli ometi väga pidulik ja uhke.

Kogu koonduse valmistasid ette paepiigad ise. Igaüks sai ülesande, mõni suurema ja mõni väiksema. Üheskoos arutledes valmis peo stsenaarium, tseremooniate läbiviijad, teadustajad ja ka vahepalade esinejad olid kodutütred ise.

Esmaspäevani tegutses Paepiigade rühmas 23 tüdrukut, pidulikul koondusel andsid tõotuse 11 uut kodutütart. Nüüd kuulub rühma 34 tüdrukut. Rühmavanem on Paepiigadel algusest peale, kõik 20.aastat järjest olnud Siiri Sitska. Aegade jooksul on rühmas tegutsenud üle saja tüdruku.

Külalisi kutsuti sünnipäeva tähistamisele vaid kaks: Järva maleva noorteinstruktor Mare Hendrikson ja koolidirektor Vello Talviste. Väikese üllatuskingitusee, oma rühma rinnamärgi, sai koondusel iga osaleja. Paepiigad ja nende rühmavanem jäid õnnestunud peoga väga rahule.