Meie kool tähistas 21. veebruaril Eesti 102. sünnipäeva kolme mälumänguga. Teemaks ikka Eesti.

I MÄNG

6.-9.klasside ning vilistlas-võistkondade mälumäng: võistkonnas 4 õpilast/vilistlast+ 2 vanemat (emad või isad) + 1 vanavanem (vanaema või vanaisa); võistkond saab olla ka ainult 4 liikmeline s t ilma abijõududeta. Küsiti: 102 küsimust- 92 pilti ja 10 helindit.

Osales 10 võistkonda.

Ilma abijõududeta klassi-nelikute pingerida: 9B – 8B – 8C – 7B – 7A

Esimest korda võistles külalisena Paide Gümnaasiumi võistkond: võitsid 2 punktiga 9B mängureid.

Mitme-põlvkonna-võistkondadele oli seekord kaks arvestust (sõltus nn abijõudude hulgast J ). ROHKESTI-LISAJÕUDE** arvestuses ragistasid kaks võistkonda ja mõlemad said 102 punktist 87,5:

1. 8A: Kevin Saluste, Daniel Tihu, Anne Maria Vaher, Tavor-Robert Kivilo, Tiit Kahur**, Valdeko Vaher**;
  2. 9A: Maivo Sirelbu, Sten-Erik Tamme, Raul Ruugla, Lisette Haug, Maila Siemer**, Kristin Kuhlap**, Marko Haug**.

Vau, vägev!

VÄHEM-LISAJÕUDE* arvestuses „maadlesid“ kaks kuuendat klassi:

1. 6.A : Liis Margaret, Sten, Greete-Getriin, Steven, Kairit*
  2. 6.B : Robert, Caroline Marii, Carolina, Oliver, Regina*

Tundus, et rahvale meeldis taas, kuigi mäng kestis üle tunni.

II MÄNG

1.-5.klasside viktoriin: võistkonnas kogu klass + 2 vanemat (emad või isad) + 2 vanavanemat (vanaemad või vanaisad).

Slaididel oli 22 küsimust.

Tagasiside on olnud väga hea. Mõnes klassis moodustati ka mitu võistkonda, kes omavahel jõudu katsusid, mõni tegi mitu korda läbi J. Järgmisel aastal jälle. Siis on hoopis teised küsimused.

III MÄNG

6.-9.klasside pildimäng

Oli jälle ära arvamiseks 102 pilti. Klassis rühmiti püüti leida õigeid vastuseid.

6.-7.klassid: 6.B – 7.A – 6.A – 7.B

8.-9.klassid: 9.A – 8.A – 8.B – 9.B – 8.C

Kuna küsimused olid ühesugused, saab välja tuua kolm parimat punktisummat:

1.koht: 9.A – 76,6 p; 2.koht: 6.B – 64 p; 3.koht: 7.A – 61,5 p.

Korraldaja
Jaanus Moppel