Traditsiooniline üritus- juba 16 aastat- lõppes IV veerandi mänguga. 5.-7. klasside esikolmik: 7A- 5A ja 6A.  Aasta kokkuvõttes I koht 7A: Kevin Saluste, Tavor-Robert Kivilo, Anne Maria Vaher. Asko Olonen, Steven Torm. Järgnesid II kohaga 6A ja III kohale jäi kahe (!) punktiga maha jäänud 5A. Mida küsiti? Näiteks: rahvatarkus veenab, et pole halbu ilmu, vaid on halvad …

8.-9.klasside duellis väljus võitjana 9B. II koht 9A ja kolmandaks tuli 8A viisik. Aasta parim 9B: Mari Helen Aare, Kevin Wirth, Karl Vilpuu, Markus Salum, Hugo-Hannes Osolin – 138 p. II koht kuulus 114 p 8A kilvaritele  ning III koht jagati 8B ning 9A vahel.  Üks küsimuse näide. Muistendite järgi asunud Suure Tõllu aiamaa Abruka saarel. Mida vägilane seal kasvatas?

Vastused: … riided ;  … kapsaid

See kooliaasta oli meie majale huvitav: siin õppisid ka naaberkooli noored. Ja tore oli, et aasta viimasel mälumängul osales külalisena ka nende võistkond.

Jaanus Moppel