Head lapsevanemad ja õpilased!

Algava Euroopa spordinädala raames algatame oma koolis projekti “Kondimootoriga kooli”, mis innustab õpilasi kooli tulema ja koolist koju minema jalgsi või rattaga.

Projekt kestab 21.sept- 16.oktoober. Loomulikult loodame, et ka peale projekti lõppemist liiguvad lapsed kondimootoriga edasi. Eesmärk- õpilaste liikumisharjumuste kujundamine, aja planeerimise oskus, liiklusohutuse suurendamine ning liiklustiheduse vähendamine Aiavilja tänaval ning Selveri parklas.
Kuidas projektis osaleda?
Kõik Paides elavad õpilased plaanivad oma kooli tuleku jalgsi või rattaga. Bussiga kooli tulevate laste puhul läheb arvesse tulek bussipeatusest koolini. Kes elab kaugemal ja autoga tulek on vajalik, valib koolist parajal kaugusel oleva koha ning tuleb sealt koolini jala (näiteks lapsevanema töökoha juurest, mõne koolist kaugema poe parklast, linna piirist jne.)
Koolis peame arvestust ja projekti lõppedes kiidame aktiivsemaid klasse.
1.-4. klassi õpilased registreerivad oma tulekud koolipäeva alguses oma klassijuhataja juures.
5.-9. klassi õpilase puhul annab teada klassijuhataja, kuidas registreerimine käib.

MÕNUSAT LIIKUMIST!