5.-7.klassid

See kord selgus võitja viimases voorus. 1.-3.kohta jäi lahutama ainult üks punkt. I kohale tuli 7.A tiim: Markus Piim, Robert Milan Kotjuh, Teel Lotte Trug, Maarja Liis. II koha jagasid omavahel 5.B ning 6.A viisik.

Üks näite-küsimus: Zorbing on liikumisviis, mida harrastatakse peamiselt lõbu pärast. Guinnessi raamatus on suurima kiirusena fikseeritud 52 km/h. Rekordi püstitas Keith Kolver 2006. aastal Uus-Meremaal, kus see harrastus ongi enim levinud. Mis on zorbingu liikumisvahend?

8.-9.klassid

Poolajaks juhtis 9.B võistkond. Lõpusirgel õnnestus neil veel suurendada oma edu- 54 p ja I koht- 9.B: Kermo Uusler, Gerda Metsis, Artur Kibin, Markus Rooba, Birgit Grupmann. II koht 9.A. III koht 8.B.

Üks näite-küsimus: Harvardi ülikool annab iga-aastaselt välja Nobeli libapreemiaid saavutuste ja avastuste eest, mis algul ajavad naerma, kuid hiljem panevad mõtlema. 2013. aastal valiti Nobeli libarahupreemia laureaadiks Valgevene president Aleksander Lukašenka, kes keelas avalikus kohas ühe tegevuse. Preemiat jagas ta aga Valgevene politseiga, kes küsitava tegevuse eest arreteeris kummalisel kombel ühe käega mehe. Mis tegevuse Lukašenka avalikus kohas keelas?                  

(Vastused küsimustele: suur läbipaistev õhupall ning plaksutamise)