Kolmapäevaõhtul toimus meie kooli kõige oodatuim ettevõtmine võimlemispidu Paide Muusika- ja Teatrimajas.
Lavalaudadel esitas oma kavasid peaaegu 400 noort. Oma etteaste tegid ka õpetajad, kellele olid appi tulnud kooli naisrühma Järva Juulad abivalmis tantsijad. Õpetajate kava õpetas sel aastal meile selgeks meie kehalise kasvatuse õpetaja Lea Valangu tütar Ann. Suur tänu talle!
Vanuserühmade vahepeal valisime välja 1.-4.klassi noormeeste seast Paide Hammerbecki Põhikooli parima kendama mängija, kelleks on 3A klassi õpilane Jeremy Pakkanen. Palju õnne! Võistluse viis läbi Paide parim kendama mängija Robin Raudsepp! Aitäh!
Kohal oli ka professionaalidest ja tantsuharrastajatest koosnev zürii koosseisus: Egle Lepp, Enriko Pedaksalu, Kerli Sirila, Roberta-Grethel Agu ja esinaine Lea Valang. Aitäh teile ausa töö eest!
Meie pidu kaunistasid ka kaunid Paide baleriinid oma etteastetega. Aitäh teile ja teie juhendajatele Merike Ivanovile ja Sanna Kondasele!
Suur tänu Maikel Liivale ja Hans Artur Ehmanile, kes seda vahvat pidu terve õhtu läbi viisid ja koos hoidsid!
Noorte võimlejate kingikotte täitsid: Marta Pagar, AS Kuma, Super Skypark ja AS Tere! Juhendajaid rõõmustas kaunite roosidega Juta lilleäri. Suur tänu teile!
Tulemused:

Parim meestantsija 5.-9. klass Valeri Danjuk

Publikulemmik – 8AB tüdrukud

Palju õnne võitjatele!

Suur tänu teile kõik osalejad, tublid juhendajad ja kavade autorid, suurepärased lapsevanemad, kes lastele toeks on ja imeline publik selle kõva aplausi eest!
Aitäh Paide Muusika- ja Teatrimaja sooja vastuvõtu eest!
Aitäh OÜ Saundland, et saime nautida peost otseülekannet ja varsti näeme ka peo salvestust ja pilte!
Aitäh teile korraldajad Lisette, Anne Maria, Eviita, Laura ja Ade-Briana! Järgmine aasta jälle!

Helen Trug
huvijuht