17.novembril 2022 toimusid Paide E-Piim Spordihoones Järvamaa koolide 1.-3.klasside rahvastepalli võistlused. Võistluse võitsid Türi Põhikooli tüdrukute ja poiste võistkond. Meie kooli esindasid 3.klasside õpilased. Tütarlaste võistkond saavutas võistlustel 3.koha. Võisteldi koosseisus Elina Alajan, Laura Viilup, Sigrid Peterson, Janeli Timm, Isabel Martin 3a klassist, Rebeca Randväli ja Gerliin Valgema 3b klassist. Poiste võistlus oli väga tasavägine ja kokkuvõtva tulemuse väljaselgitamiseks tuli appi võtta geimi punktid ja alles jäänud elud. Meie kooli poisid jäid võistlustel neljandaks. Võistkonnas mängisid Jarmo Jaska, Juhan Kõnno, Siim Sala, Rasmus Avloi 3.a klassist, Kris Asber, Andre Bloc, Kevin Komarov, Marten Kõrvek 3b klassist. Mänge viisid läbi 9a klassi õpilased Liis Margaret Tamme, Meribel Lehemets, Magnus Raidvere, Erjo Meitus ja peakohtunik  Krista Rikk.

Kiidame kõiki osalejaid ja kohtunikke hea töö eest!

Õp Krista Rikk