Kui neljapäeval kell 11.00 päästeauto koolimaja õuele sõitis, oli kõigil küsimus, kas kusagil on tulekahju. Õnneks ei olnud midagi tõsist juhtunud, vaid 3a klassi õpilased olid endale päästjad tundi andma kutsunud. Tund toimus tuleohutuse programmi raames ja kandis nime „Päästjatel külas“. Kuna see õppeaasta on tavapärasest kaugel, siis tulid päästjad ise kooli. Kogu koolitus toimus välitingimustes õuesõppeklassis. Oli väga põnev ja meeleolukas tund. Lapsed said teadmisi, kuidas tuleohtu tähele panna ning kuidas käituda, kui tulekahju on alguse saanud. Õppimine toimus erinevate õppevahendite abil rühmades. Kui teooria oli üle korratud ja selge, sai lõpetuseks ka päästeauto nii seest kui ka väljast põhjalikult üle vaadatud.
Suur tänu toredatele päästjatele, kes nii olulisest teemast lastele lihtsalt ja näitlikult meeldetuletuse tegid.