Täpsustame 1. septembri 2021.a kooli avaaktusel osalemise tingimusi 1. klassi  lapsevanematele.

Aktusele on lubatud ka need lapsevanemad, kes ei ole vaktsineeritud ja kellel puudub negatiivset testitulemust kinnitav tõend. Nendel lapsevanematel on kohustus kanda maski kogu koolimajas viibimise ajal.

Endiselt on kehtiv eelmises kirjas edastatud info:

Koolimajja ja aktusele lubame peale õpilaste ja koolitöötajate ainult 1.klassi lapsevanemad, asendamine ei ole lubatud.

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud tingimustest koroonaviiruse tõkestamiseks tuleb 1. klassi lapsevanematel koolimajja sisenedes esitada vaktsiinipass, COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend või negatiivset testitulemust kinnitav tõend (PCR testi tulemus kehtib 72 tundi, antigeeni testi tulemus 48 tundi), mille juurde palume esitada ka kehtiva isikut tõendava dokumendi (ID-kaart, juhiluba, pass). Test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja juures, koolimajas testi tegemise võimalust ei ole.