Kahel järjestikusel laupäeval toimusid keemia ja bioloogia olümpiaadid. Kuna töid parandas ja hindas üleriigiline žürii, siis läks tulemuste avaldamisega aega. Aga nüüd on maakondlikud tulemused teada.

Keemia:

8.kass: 1. koht – Maarja Liis Rüütel, 2. koht – Birko-Maari Palusalu

9. klass: 2. koht – Aleks Lember, 8. koht – Keily-Marleen Frei

Bioloogia:

6.klass: 6.koht – Elisabeth Mücker, 7.koht – Jasper Alla, 8.koht – Marek Õun, 12. koht – Eliise Koovit, 14. koht – Kris-Mario Ortikova. Õpilasi juhendas  Ester Koplimets.

7.klass: 3. koht – Carola Salumäe

8.klass: 4. koht – Maarja Liis Rüütel, 5. koht Robert Milan Kotjuh, 6.koht – Birko-Maari Palusalu, 8. koht – Teele Lotte Trug

9.klass: 6.koht – Aleks Lember, 10.koht – Kätlin Annikov, 11. koht – Keily-Marleen Frei, 13. koht – Karmen Danjuk, 14. koht – Helery Valdsalu. Õpilasi juhendas Lorina Kukk

Tublid lapsed, need meie Hammerbecki kooli õpilased – on nõus panustama oma vaba aega lisatöö tegemiseks ning laupäeval olümpiaadidel osalemiseks. Aitäh teile!