Türi Kultuurikeskuses toimus Järvamaa haridustöötajate õppeaasta avaüritus. Selle raames anti välja Järvamaa Omavalitsuste Liidu 2021. a hariduspreemiad kokku 10 kategoorias, neist üldhariduse valdkonnas 8 hariduspreemiat.

Meie õpetajatest pälvisid laureaaditiitli:

Maris Raudsepp, eesti keele ja kirjanduse õpetaja, on maakonna parim põhikooli aineõpetaja;

Lorina Kukk, keemia- ja bioloogiaõpetaja, on maakonna parim klassijuhataja;

Malle Nööp, muusikaõpetaja, on maakonna parim huvialaõpetaja;

Tiina Kivimäe, inglise keele õpetaja, koos naaberkooli õpetajate Heli Prii ja Eve Kraisiga pälvisid laureaaditiitli aasta haridusteo raames. Nad on ligi kümme aastat korraldanud üleriigilist väikeste kodu-uurijate konkurssi.

Lisaks laureaatidele oli meie koolist veel kolm nominenti: aasta klassiõpetaja kategoorias Taimi Jürgenstein ning aasta hariduse sõbra kategoorias abiõpetaja Ivi Hiiemäe ja MTÜ Paide Gümnaasiumi Selts, meie kooli suur abiline.

Järvamaa Omavalitsuste Liit andis välja ka tunnustused programmi Ettevõtlik Kool parimatele edulugudele. Meie koolist pälvis tunnustuse Kairit Wirth projektiga „Rahaliste vahendite kogumine kassitoidu ostmiseks MTÜ Paikass toetuseks“.

Palju õnne kõigile tublidele õpetajatele!

Vello Talviste

direktor