1. märtsil muutus 7.c klassi koolipäev pärast kolmandat tundi eriliselt omapäraseks. Kõik, mis toimus viimases kolmes tunnis, oli inspiratsioon, innovatsioon, õppeainete lõimumine, koostöö, aktiivne liikumine ja mis kõik veel.

Meie klassi võõrustas coWork Paide meeskond eesotsas meie vilistlaste Sander ja Rait Laursonitega.

Tore koolituspäev algas ühise kokkamisega, sest tühi kõht ei ole kellegi sõber. Õpilased jagunesid rühmadeks, iga rühm sai ülesande. Ja hakkaski valmima  toorsalatiga pasta carbonara ning puuviljadega magustoit. Kellel köögi toimetuste vahel oli aega, askeldas pisikeses jõusaalis, tutvus majaga või suhtles koolitajatega. Üheskoos valmistatud lõunasöök maitses imehea.

Kui kõht sai täis, siis algas koolitus, mille sisu oli vaheldumisi eesti ja inglise keeles. Sekka toimusid liikumispausid ja aktiivne arutelu.

Õppepäeva saab kokku võtta lühidalt: ära karda teha vigu, tule välja mugavustsoonist, motivatsiooni leidmisel on abi ka pisiasjadest, inspiratsiooni leidmisel täida eelkõige endale antud lubadusi.

Teate koostas klassijuhataja Lorina Kukk