Meie kooli Stuudium asub aadressil hammerbecki.ope.ee

Stuudiumis on igal kasutajal isiklik konto. Esmakordsel sisselogimisel vajuta “Ava kasutajakonto” nupule.

1. Kõik varasemalt E-kooli kasutanud õpilased ja lapsevanemad on Stuudiumisse üle kantud, seega tuleks valida kool on juba sinu andmed süsteemi sisestanud lingi  ning jälgida edasiseid  juhiseid. Sulle saadetakse meiliaadressile link, millega saad sisse logida ja endale ise parooli valida (vähemalt 10 tähemärki pikk).
    2. Kui sa ei ole kunagi varem kasutanud Ekooli ega Stuudiumit vajuta siia ja täida vajalikud lahtrid õigete andmetega. Sulle saadetakse meiliaadressile link, millega saad sisse logida ja endale ise parooli valida (vähemalt 10 tähemärki pikk).

Palun teavitage administraatorit dina.ressaar@paidehpk.edu.ee kui süsteem ei saada Teile e-postkasti kirja salasõna sisestamiseks (pange kirja kuupäev ja kellaaeg millal üritasite kontot luua). Mõnikord võib kiri minna otse SPÄMM (rämpspost) kausta!

Hea lapsevanem, kui Teie laps hakkab esmakordselt e-päevikut kasutama (alates 4. klassist on kohustuslik) toimi järgnevalt:

1. Logi sisse arvutiga (nutiseadmega ei näe kõiki vajalikke andmeid)
  2. Ava lapse profiil — sinna jõuad, kui klõpsad õpilase ülevaates olles “Profiil”
  3. Kui lapsel on oma meiliaadress, veendu, et see on tema profiilis kirjas.
  4. Kui lapsel oma meiliaadressi ei ole, saad talle profiilis ise salasõna sisestada.

Kui laps hiljem ise sisse logib, saab ta soovi korral salasõna endale sobivaks muuta.

Salasõna ja uut meiliaadressi saab lapsevanem muuta/lisada ka juba vilunul kasutajal!