Alates 1. septembrist 2022 toitlustab meie koolis P. Dussmann Eesti OÜ

Kontakt tel. 56965248 või e-posti aadressil paide@dussmann.ee

Dussmann Grupp alguse Saksamaal 1963 aastal. Hetkel tegutseb Dussmann 18 riigis üle maailma ning on tööandjaks 63 000 inimesele.

1. Dussmann Eesti OÜ alustas 1996 aastal. Täna töötab ettevõttes ca 600 inimest. Eestis osutame turva,- puhastus,- ja toitlustusteenuseid ning teostame tehnosüsteemide hooldust. Oleme tunnistatud Euroopa kõrgeima sertifikaadi DIN EN ISO 9001:2008 vääriliseks.

Meie klientide hulgas on koolid ja lasteaiad, muuseumid, haiglad, tootmisettevõtted ning bürood.

• Me töötame inimeste heaks. Seega sõbralikult, abivalmilt ja initsiatiivi näidates.
  • Kliendi soovid innustavad meid.
  • Kaebused aitavad meid. Nii õpime olema veelgi paremad.
  • Ideed on meie tugevuseks.
  • Meie töötajad on meie jaoks tähtsad. Nad on edu võtmed.
  • Me oleme alati ausad partnerid.

Vähemalt 21% koolitoidu valmistamiseks kasutatavast toorainest on mahetooraine. Kasutame alati mahedat Liivimaa Lihaveise veiseliha ja teisi erinevaid mahetooteid.

Kõigil 1.kl õpilaste vanematel, kes soovivad oma last pikapäevarühma panna, tuleb täita pikapäevarühma avaldus.

Pikapäeva toitlustamine algab 11.09.2023.

Pikapäeva toidukorra maksumus on 0,096 € päevas.

Pikapäeva eest tasumine toimub arve alusel kord poolaastas, mis esitatakse P. Dussmann Eesti Oü raamatupidamiselt lapsevanemale e-maili teel.

I periood : 11.09-19.12.2023 ( 55 päeva). Summa 5.28 €

II periood : 08.01-30.05.2024 (76 päeva). Summa  7.30 €

Kui õpilane on haige või puudub:

Toidult mahavõtmise teavitamine paide@dussmann.ee

Kui õpilane on haige või puudub, siis kirjutage toidult mahavõtmise teave e-posti aadressile paide@dussmann.ee

Toidupaki tellimise info

Toidupaki info õpilastele, kes lähevad peale kooli huviringi või trenni ning soovivad maitsvat kõhutäit.

Alates 26.09 pakume kahte erinevat toidupakki:

Rukkitasku peekoni- ja praemunaga, kõrremahl, puuvili 2,00 eurot

Kolmnurk võileib suitsukana- ja tomatiga, kõrremahl, puuvili 2,00 eurot

Toidupaki saab kätte koolisööklast alates kella 12:00 – 14:00

Toidupaki tellimuse palume saata eelmisel tööpäeval enne 15:00 paide@dussmann.ee

Toidupakkide eest tasumine toimub üks kord kuus, arve alusel. Iga kuu lõpus loeb toitlustaja tellitud toidupakid kokku ja esitab lapsevanemale arve e-posti teel.

Palume toidupaki tellijal edastada koos esimese tellimusega maksja andmed:

Õpilase nimi ja klass

Maksja nimi ja isikukood