Meie koolis on alati väga suurt rolli mänginud õpilasesindus. Paljud kunagi ei näe kuidas me tegutseme, kuid nagu võluväel toimub meil alatihti erinevaid üritusi, mille jaoks on hulgaliselt ettevalmistusi tehtud. Ja täpselt sellised me olemegi: salapärane, vaikne (kuid mitte alati) ja lisaks väga töökas ning aktiivne. Meil on koos õpilased, kes ei tee tööd sellepärast, et nad peavad, vaid sest nad tahavad. Meie ÕE on see, mis ta praegu on just kõikide nende õpilaste pärast, kes tahavad koolielus kaasa lüüa.

Sellel aastal on minul au olla see, kes õpilasesundust juhib ja suunab ning usun, et me teeme koos vägevaid asju. Jätkame vanade heade traditsioonidega, kuid lisame sellele aastale kindlasti ka midagi omanäolist. Me kõik soovime, et see aasta oleks meeldejääv ja huvitav, mille tõttu oleme eriti motiveeritud.

Selle aasta ÕE koosseisus on kokku 35 tubli õpilast. President olen mina – Lisette Haug, asepresident on Eviita Õisma. Meie protokollija on Anne Maria Vaher. Juhatuses – mis on meie kooli üks tähtsamaid koosseise – on lisaks kolmele ees mainitavale ka Teele Lotte Trug, Sandra Žigalo, Egert Ninep ja Raul Ruugla. Minul on usku meie ÕE-sse ning loodan, et seda on ka ülejäänud kooliperel. Teeme koos selle aasta lahedaks!

Lisette Haug
ÕE president 2019/20