Õpilasesindus on ühendus, mille eesmärk on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, kooliürituste organiseerimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ja juhtkonna vahel. Oleme grupp aktiivseid noori, kelle kõige suurem soov on teha kool selliseks paigaks, kuhu õpilased iga päev hea meele- ja laia naeratusega lähevad. Aitame alati, kui õpetajal tarvis abikätt või õpilasel vaja kedagi, kellele muret kurta. Nimetame ennast üheks kokkuhoidvaks ning teotahteliseks tiimiks, kes tahavad midagi asjalikku koolis korda saata.

Selle aasta eesmärgid on tuua kooliellu uusi üritusi, mis võiksid saada ka traditsioonideks, ja jätkata vanade tavade korraldamist. Vahetunde täiustame rohkem liikumistegevustega, mis hoiavad meie närvilised sõrmed nutiseadmetest eemal. Anname endast parima, et need eesmärgid ka täidetud saavad!

ÕE koosneb 39 aktiivsest õpilasest. President on 9. klassi õpilane Meribel Lehemets. Asepresidente on sel aastal lausa kaks- 8. klassis käiv Karl Erik Kirss ning 7. klassi õpilane Martha Marii Ivanov. Lisaks õpilasesindusele toimib ka juhatus, mille liikmed on järgnevad: Meribel Lehemets, Karl Erik Kirss, Martha Marii Ivanov, Liis Margaret Tamme, Uku-Bert Aare ja Elizabeth Komendant.
Anname kõik endist, et see õppeaasta jääks meeldejäävaks!

Meribel Lehemets
ÕE president 2022/23