Sügisest saati on meie kooli õpilased hoolega treeninud Nutispordi keskkonnas oma peast arvutamise oskust. Kõigepealt osaleti eelvõistlustel, mis olid 4 etapis. Nende tulemuste põhjal selgusid parimad peast arvutajad ning nemad olid kutsutud 20.märtsil  Palamuse Oskar Lutsu põhikooli Kesk-Eesti piirkonna meistrivõistluste finaali.

Meie koolist pääsesid finaali 1.klassi õpilased Johannes Randväli ja Kevin Pipenberg ning 2. klassi õpilased Kristan Toom, Georgi Silluta ja Kevin Toots.

Johannes Randväli saavutas võistlusel oma vanuseklassis 7. koha ning Kevin Pipenberg 3. koha.

Kristan Toom oma vanusegrupis väga tubli 2.koha, Kevin Toots 3. koha ning  Georgi Silluta tema järel 4. koha.

Õpilased auhinnati diplomite, medalite, šokolaadide ning kinkekaartidega.

Tublid arvutajad on valmis ka järgmisel aastal meie kooli au kaitsma minema.

Kiitus tublidele ja töökatele õpilastele ning nende õpetajatele ja lastevanematele!

Teate koostas Kairit Wirth