9. aprillil osalesid meie kooli seitse 6.A/B õpilast maakondlikul saksa keele päeval Türil. Üritus toimus noortekeskuses, sest koolimajas kirjutati eesti keele proovieksamit. Peale meie oli esindatud veel Retla-Kabala Kool ja võõrustaja Türi Põhikool. Külakostiks olid meie Rania, Janeli, Gregor, Kert, Hanno, Oliver ja Ado õppinud ette kandma kolmesalmilise saksakeelse luuletuse, mida nad lugesid kooris selgelt, arusaadavalt ja ilusa hääldusega. Mängud, mille käigus me tutvusime üksteisega, toimusd saalis, aga osa tegevusi leidis aset Türi linnas jalutades ja kultuuriga seotud kohti vaadates. Loomulikult oli meie suhtluskeel saksa keel, aga et õpilased õpivad seda alles esimest aastat, siis toetas seda eesti keele mõningane seletus. Selline kaaslastega keeleüritus näitab, et tunnis õpitut saab ka väljapool kooli kasutada. Oli õpetlik ja vaheldust pakkuv päev.

Teate kirjutas Ene Airik,
saksa keele õpetaja