1.c klassi koolipäev toimus 15. mail Paide Hillar Hanssoo Põhikoolis. Küllakutse saime naaberkooli õpetaja Airilt, kes ootas meid oma 2.c klassi tundidesse.
Suure põnevusega sai alustatud hommikul esimest tundi muusikaga, selgeks said uued laulud ja rütmid. Tore oli liikuda koolimajas ringi uute sõpradega, kes meid kohe lahkesti vastu võtsid ja juhatasid meid raamatukogutundi. Krõllilugude saatel maalisime kunstitunnis puidule vahvad Krõllid. Psühholoog Triinu juhatusel tutvusime veelgi paremini oma uute sõpradega, tegime koostöömängu ja meelerahuharjutusi. Vahepeal lendas akna taha kohale ka suur-kirjurähn, kes tuli linnu söögimajja maiustama. Mängeldes jõudis kätte söömisaeg ja õuevahetund. Küll oli uudistamist, sest nii vahvat kooliõue tasub kadestada küll. Vahetunni lõppedes ootasime liikumistundi, kus sai osavust proovile panna seiklusrajal. Ja nii mööduski meie meeliköitev ja sõbralik koolipäev naaberkooli 2.c klassiga koos. Lapsed kinnitasid ühel meelel, et nad soovivad kindlasti uut ühist koolipäeva.
Oleme tänulikud, et niisugune tore koolipäev sai teoks!

1.c klassi õpetaja Anneli Kirspuu