Meie kooli Stuudium asub aadressil hammerbecki.ope.ee

Stuudiumis on igal kasutajal isiklik konto.

• Lapsevanema konto loomiseks  vajuta siia ja täida vajalikud lahtrid õigete andmetega. Sinu meiliaadressile saadetakse link, millega saad sisse logida ja endale ise parooli (vähemalt 10 tähemärki pikk) valida.
  • Õpilase konto loomiseks vajuta siia ja sisesta oma nimi või email (NB! Studiumis peab olema õige e-posti aadress, mida saab lisada/kontrollida administraator ja ka lapsevanem!). Sinu meiliaadressile saadetakse  link, millega saad sisse logida ja endale ise parooli (vähemalt 10 tähemärki pikk) valida .

Palun teavitage administraatorit ott.koobas@paidehpk.edu.ee kui süsteem ei saada Teile e-postkasti kirja salasõna sisestamiseks (pange kirja kuupäev ja kellaaeg millal üritasite kontot luua). Mõnikord võib kiri minna otse SPÄMM (rämpspost) kausta!

Hea lapsevanem, kui Teie laps hakkab esmakordselt e-päevikut kasutama toimi järgnevalt:

1. Logi sisse arvutiga (nutiseadmega ei näe kõiki vajalikke andmeid)
  2. Ava lapse profiil — sinna jõuad, kui klõpsad õpilase ülevaates olles “Profiil”
  3. Kui lapsel on oma meiliaadress, veendu, et see on tema profiilis kirjas.
  4. Kui lapsel oma meiliaadressi ei ole, saad talle profiilis ise salasõna sisestada. Salasõna peab olema vähemalt 10 tähemärki pikk ning sisaldama suur- ja väiketähti, numbreid (ei tohi kasutada oma nime, ega perekonnanime, sünnipäeva jm isikuandmeid).

Sisselogimiseks sisestab kasutaja oma ees- ja perekonnanime (tühik vahele) ning salasõna.

Kui laps hiljem ise sisse logib, saab ta soovi korral salasõna endale sobivaks muuta.

Salasõna ja uut meiliaadressi saab lapsevanem muuta/lisada ka juba vilunul kasutajal!