9. klasside õpilased külastasid Riigikogu, kus neid võttis vastu Riigikogu liige Pipi-Liis Siemann. Külastuse jooksul said õpilased põneva ülevaate Eesti riigi juhtimisest, Riigikogu tööst ning seaduste vastuvõtmise protsessist.

Eriti huvitav oli näha ajaloolist Riigikogu saali, istuda ise saadiku kohal  ning külastada Pika Hermanni torni, kust avanes suurepärane vaade Tallinnale. Õpilastele pakkus palju elevust ka võimalus näha peaministri koosoleku toimumist ning kohata mitmeid ministreid.

Külaskäik pakkus palju uusi teadmisi ning aitas paremini mõista demokraatia ja Riigikogu rolli Eesti ühiskonnas. Täname Pipi-Liis Siemanni sooja vastuvõtu ja huvitava kohtumise eest!

Teate koostas Merit Puna.