6. juunil sõitis 7.a ja 7. b klass Tartusse, et osaleda Ettevõtlusküla programmis “Ettevõtlik kodanik” ja mängida Airsofti.
Ettevõtluskülas said interaktiivses õppemängus osalejad kogeda ettevõtlusmaailma keerukust, püüdes hallata oma ettevõtet, tasuda makse ja kulutada tõhusalt. Õpiti leidma uusi kliente, otsiti kokkuhoiu võimalusi ja juhiti tõhusat meeskonda. Mäng pakkus võimalust arendada ettevõtlusalaseid oskusi, sealhulgas probleemide lahendamist, otsuste langetamist ja meeskonnatööd.
Seejärel jalutati läbi vanalinna saades reisijuhilt huvitavaid teadmisi Tartu linna kohta ja söödi lõunat Tartu Ülikooli kohvikus.
Päeva teine pool viis õpilased linnast välja Militaarseikluse välialale, kus kogeti adrenaliinirohket airsofti meeskonnamängu, kus kasuks tulid nutikus, strateegiline mõtlemine, koostööoskus ja ka kiired jalad.
Päeva lõpetas viktoriin Tartu kohta.

Teate koostasid
Ele Koha ja Kersti Varik