15. mail käis draamaring põhikooli kooliteatrite üleriigilisel festivalil. Kuressaare teatrimajas kanti kahe päeva jooksul ette 17 eriilmelist etendust. Lisaks draamalavastustele oli võimalik näha nii luuleteatrit kui ka muusikalisi etteasteid.
Meie etendus “Kui ma oleksin suur” sai hoogsalt mängitud ja pälvis pealtvaatajatelt kiidusõnu. Karoli, Enrico, Heili, Helen, Mirjam, Laura ja Andra Miia – te julgete, oskate ja tahate teatrit teha ning seda elamust teistega jagada! Aitäh teile!

Draamaringi juhendajad Kersti Varik ja Taimi Jürgenstein