Üheksandikud on pool aastat usinasti seltskonnatantsu tundides käinud. On rõõm näha, kuidas nende julgus tantsida ja omavahel suhelda on päev päevalt kasvanud. Meie koolis on traditsiooniks saanud, et kevadel enne eksamiperiood algust lõpevad tantsutunnid piduliku õhtuga. On suur rõõm näha, kuidas kõik lõpetajad ennast pidulikult riidesse sätivad ja õhinaga kooli aulasse kogunevad. Uskumatu on see julgus ja sära millega nad oma tantsupartnerid platsile kutsuvad ja enesekindlalt põrandat vallutama asuvad!

Aitäh teile, et selle poole aasta jooksul ka minu päevadesse nii palju rõõmu tõite! Teiega oli väga tore!

Aitäh Paide Gümnaasiumi noormeestele helitehnilise abi eest ja 8.klassile super korralduse eest!

Helen Trug

tantsuõpetaja