Meie kooli 1.a, 2.a, 2.c, 3.a, 3.b ja 3.c klassi  õpilased lõpetasid 18.mail

2025/ 2026 õppeaasta “Lugemisisu” programmi. Sügisel liitus programmiga

74 õpilast. Programmi läbis 54 õpilast.  Kõik õpilased olid väga tublid, täitsid “Lugemispassi” ja osalesid teematundides.

Tublimad lugejad olid: Rahel Tõugu, Grettely Palmiste, Mia Mai Haabjärv, Ellen Lumi Allika, Raiden Šindikov, Regon Orav 1.a klassist, Harri Ervin Runnel, Tormi Tihemets, Jessica Seire, Amiira Sarnik, Ellen Saar, Rebeka Ennomäe, Mirtel Raudsepp, Ami- Loore Nurk, Tomi Vaarma, Hendric Simmermann, Vir Villiam Vinter  2.a klassist, Jete Tõnström, Emma- Johanna Kerstna, Kristofer Vask 2.c klassist, Leena Elisabet Tamme, Merili Mirell Tammerik, Katriin Tischler, Mia Liis Salum, Els Vors, Ami Vors, Gendra Raaper, Kassandra Ortikova, Heli Mai Saar, Amelia Popov, Kristelle Kuuse, Kristina Piho, Reino Reinsaare 3.a klassist, Roland Abner, Mirtel Mey Berg, Eliise Kalla, Kren Kõiva, Karel Mändla, Amanda Nummert, Kevin Pipenberg, Johanna Putškova, Arabella Põld, Rein Rander, Keterlin Roosipuu, Kerhard Roosipuu, Sten Sala, Karl Joosep Voogne, Kertu Ehasalu, Loviise Tavinof 3.b klassist, Eliise Linna, Kevin Tammelaan, Sandor Heerde, Siim Mattias Rebane, Damir Aponkin 3.c klassist.

Tunnustasime lugejaid  diplomi, “Lugemisisu” järjehoidja ja pulgakommiga. Õpilastega tuli kohtuma kirjanik Anti Saar, kes tutvustas oma raamatuid ja rääkis toredaid lugusid. Kes soovis, sai ka tema raamatuid osta.

Suur aitäh kõigile tublidele lugejatele.

Tänukirja said 7 õpetajat, kelle klassist osalesid õpilased lugemisprogrammis. Aitäh õpetajad Taimi Jürgenstein, Riina Õun, Sune Vilimaa, Tiina Mäeots, Krista Rikk, Ester Koplimets ja Vira Demura lastes hea lugemisisu tekitamise eest.

Head lugemishuvi kõigile!

 

Raamatukoguhoidja

Tiia Paapsi